VEINIMAJA SAVIAN

Alates 1925. aastast tasakaalus ajaloo ja tuleviku vahel

Usaldus oma töösse, ettevõtte potentsiaali ja klientidele pakutavate toodete vastu, mis on meie igapäevase pühendumuse tulemus: see on meie tugevus, mis võimaldas meil aastate jooksul järk-järgult laieneda ja muuta väike talu tänapäevaseks valduseks.

Savian logo

SAVIANI PEREKOND

Meie päevi iseloomustab pidev ja lakkamatu töö, mis mõnikord paneb meid unustama mineviku; kuid minevik on meie tegeliku elu häll ja seetõttu alati mainimist väärt.

Kui peatume hetkeks ja mõtleme tagasi, kostub meie mõtetes alati sama lause: "Minu oma oli Bandida esimene tuli, kord bandiitide maa."

Selle lausega võttis Marco Savian, meie valduse asutaja ja meie praeguste omanike isa ja vanaisa, kokku oma töö alguse.

Savian

VALDUSE AJALUGU

Kindlasti olete mõelnud, mida tähendab sõna Bandida või vähem dialektiliselt Bandita.

Bandita oli eelmise sajandi algusaastatel nimi, mis anti maale, kus meie valdus praegu asub, ja kus sel ajal lõputud tammesalud olid improviseeritud bandiitide ja röövlite ettevõtmiste taustaks.

Kuid aastaajad vahetuvad, mõnikord paremuse poole, ja see seni unarusse jäetud pinnas sai raske kündmise objektiks, mis lõpuks kogu territooriumi taastatud.

1925. aastal, Esimeses maailmasõjas osalemise tõttu, anti meie asutajale neli hektarit maad, mida kutsuti Podere Bainsizzaks olulise lahingu mälestuseks. Ta oli esimene elanik, kes sinna asus.

Savian veinimaja

FILOSOOFIA

Aastatepikkune järjekindlus ja igapäevane pühendumus sellise raske, kuiva ja savise pinnase harimisele viis esimese tagasihoidliku viinamarjaistanduse õitsenguni, mis tegi temast uhke mehe oma uskumuse pärast.

See sama usk on andnud meile õige tee, et seista silmitsi pidevate muutuste ja uute suundumustega, mis on meie ambitsioonika projekti peamine alus: uue kaasaegse veinitehase ehitamine.

Usaldame oma tööd ja pakutavat toodet… See on meie tugevus, mis võimaldab meil aastast aastasse kasvada ja muuta väike viinamarjaistandus tänapäevaseks valduseks.

Savian

VIINAMARJAISTANDUSED

Livenza ja Tagliamento jõgede vahel, kus kohtuvad Veneetsia, Pordenone ja Treviso provintsid, asub Lison Pramaggiore ja Veneetsia D.O.C. veini ala: siin asub meie ettevõte. Sellel pinnasel, mis on lubjasavi tõttu eriti sitke, ulatuvad meie valdusesse kuuluvad 42 hektarit, kõik mahepõllumajanduslikult haritud. Tänu ideaalsele kliimale kasvavad siin meie peened veinid, alates punastest Cabernet Francist, Merlot'ist ja Refosco dal Peduncolo Rossost kuni valgete Prosecco, Pinot Grigio, Lison Classico ja Chardonnayni.

Savian

MAHEVEIN

Alates 1993. aastast oleme rakendanud oma viinamarjaistandustes ranget tootmistava, mis tagab korraliku kasvatamise ja taimede tervise, nagu on määratletud mahepõllumajanduse eeskirjades. Otsus võtta kasutusele nii nõudlik ja uuenduslik lähenemine viinamarjade kasvatamisele tuleneb meie veendumusest, et peame pakkuma oma klientidele täiesti ehtsat toodet, kaitstes samal ajal keskkonda.

Alates 1993. aastast on Saviani veinivalmistaja viinud oma viinamarjaistandused üle mahepõllumajandusmeetodile, järgides rangelt ja rakendades kõiki EL-i määrustes sätestatud kasvatamise reegleid. Ettevõttel on ICEA - Eetika ja Keskkonna Sertifitseerimise Instituudi akrediteering ning see uhkustab vastava sertifikaadi saavutamisega, mille eesmärk on tõendada ohutut ja pidevalt jälgitavat tootmist. Ainult nii saab Saviani veinivalmistaja oma tarbijatele tagada läbipaistvuse ja kõrge kvaliteedistandardi.

EU Organic

PUHAS ENERGIA

2007. aasta viimastel kuudel otsustas meie ettevõte paigaldada olulise päikeseelektrijaama, et saavutada eesmärk toota puhast energiat, mida kasutada oma toodete paljudes tootmisetappides.

 

KVALITEET JA SERTIFIKAADID

Ettevõte POSTUMIA VINI on pühendunud kõrge toiduturvalisuse ja oma toodete ja teenuste kõrge kvaliteedistandardi saavutamisele.

Ettevõte seab eesmärgid järgnevate saavutuste jaoks:

  • Pidev täiustamine tootmisstruktuuride ja laborite uuendamise kaudu, kohandades neid tootmisprotsessidega ja järgides kehtivaid reegleid.
  • Toodete tervislikkuse tagamine klientidele, rakendades hügieeni- ja sanitaarmeetmeid, mis hõlmavad kogu personali ja tehast.
  • Meeskonnatöö tähtsustamine ja kvaliteedi mõiste, mida mõistetakse tegevuste perioodilise analüüsina eesmärgiga parandada igapäevast tööd, töötingimusi ja töötajate kõrget ohutustaset.
  • Oma toodete edendamine koostöös kvalifitseeritud kaubandusettevõtetega, mis suudavad pakkumist täiustada.
  • Olemasolevate suhete parandamine tarnijatega, et tagada toote kõrge kvaliteedistandardi saavutamine.
  • Suhete tugevdamine klientidega, tugevdades ettevõtte profiili tänu toodete kvaliteedile, mis vastab üha enam turu nõudmistele.
  • Keskkonnaohutuse tagamine järgmiste meetmete kaudu: vee, õhu ja pinnase saastamise ennetamine, energia-, vee- ja materjalitarbimise vähendamine, jäätmetootmise ratsionaliseerimine tänu võimaluse korral taaskasutamisele. 

    Praeguse kvaliteedipoliitika ja loetletud eesmärkide saavutamiseks pühendub üldjuhtkond standarditega kooskõlas toiduturvalisuse juhtimise säilitamisele ja parandamisele. Süsteemi sobivuse ja tõhususe kindlakstegemiseks tagatakse vajalikud ressursid pärast perioodilisi inspekteerimisi.