Aurose
Aurose Winery

AUROSE VEINIDE AJALUGU

Selle roosa veini lugu algab... Kolme hedonistiga! Oleme aastas 2018, Edouardi, Camille'i ja Jérôme'i teed ristuvad. Nad otsustavad koos töötada, et pakkuda veine uuendusliku läbipaistvuse lähenemisviisiga. Juhtides nende armastust Prantsuse maa vastu, on neil südames pakkuda täielikku jälgitavust kõigile veinidele, mida nad valmistavad. Esimesed veinid pärinevad maailmakuulsast piirkonnast, Champagne'ist. Lähenemisviis köidab tähelepanu, visioon meelitab, kvaliteet veenab. Tarbijate nõudlus ei lase end kaua oodata: millal on roosa veini kord? Üks kohtumine viib teiseni, Provence'i veini eksperdid, kes on tundlikud nende pühendumuse suhtes, pakuvad neile ette teha koos nendega roosa veini kunsti järgides.

2022. aastal näeb Aurose päevavalgust, sooviga endiselt anda õige väärtus sellele, mida me joome.

Aurose logo
Aurose vahuveinid
Aurose Winery

Ood Provence'ile

Me otsime üles parimad oskused roosa veini kõrgpaigas, Provence'is. Viinamarjakasvatajate kogenud käed töötlevad viinamarju suurima täpsusega ja meisterlikult valdavad veinivalmistamise tehnikat. Me pöörame erilist tähelepanu maa ja selle keskkonna säilitamisele. Seega on kõik meie veinid pärit mahepõllumajandusest.

Aurose Winery

Jälgitavus puhtaimas vormis

Hea roosa veini aluseks on ka selle viinamarjasortide käsitlemine. See on kullassepa töö, mida viib läbi meie veinimeister, kes kasutab oma meeli, et luua tasakaalustatud veine, mis ühendavad värskuse ja puuviljased noodid. Iga pudeli taga on täiesti läbipaistvalt märgitud jälgitav valmistamisprotsess, sealhulgas viinamarjade päritolu ja iga kasutatud viinamarjasordi eripärad.

Aurose vahuvein
Aurose vahuveinid
Aurose Winery

Jagamise kunst

Jagamise vaimus meie kogukonnaga täidame iga detaili väikeste fraasidega, mis toovad naeratuse näole. Korgil on midagi öelda, etikett, mis paljastab sõna, kui see on piisavalt jahutatud, et seda maitsta... Kutse põgeneda igapäevarutiinist ühe lonksu... või kahe ajaks.

Aurose logo

Taevas riietub vaevu oma kuldsetesse rõivastesse, tõusevad temperatuurid hakkavad flirtima kastepiiskade jahedusega, tsikaadid laulavad oma kss kss kss-t lainete loksumise rütmis. Uus päev tõuseb lõunamaal, hõljub öö eufooria ja suvise hommiku rahu vahel, see teine seisund, see ajast väljas hetk, mis haarab, maitstakse ja äratab võimaluste välja. Selles Vahemere teatris hõljuvad meie klaasid, paitavad meie huuli, libisevad meie keele all... ja aeg kaob. Uus päev tõuseb roosa veini kohal. Sellel on vee selgus, kulla puhtus ja koidu peensus. Kingi endale hetk ajast väljas.

AUROSE VEINID MEIE E-POES:

Aurose Au bord de l’aube

19,90 36,90 
Appelatsioon: AOP Côtes de Provence Veinist: Rikkalik puuviljane aromaatne palett, millega kaasneb ilus mineraalsus. Tasakaal, mis on kõik peenes vormis

Aurose Bain de midi

15,90 
Appelatsioon: IGP Méditerranée Veinist: Elav ja võluv rose, punaste puuviljade noodid, siidine, värske ja elegantne. Tahaks lausa öelda, et imeline.

Loe veinide kohta meie blogist